Apie mus

Mes esame seniausia Lietuvoje – nuo 1958 metų – žemės gelmių tyrimus atliekanti įmonė. Lietuvos geologijos tarnyba mums yra išdavusi neterminuotą leidimą žemės gelmių tyrimui, suteikiantį teisę projektuoti ir įrenginėti įvairios paskirties gręžinius. Aplinkos ministerija mums yra išdavusi atestatą, suteikiantį teisę projektuoti ir statyti ypatingus statinius.

Mūsų įmonės įstatinis kapitalas yra 0,595 mln. EUR, o turto vertė yra 5,0 mln. EUR. Esame subūrę didelę patirtį turinčių specialistų komandą, kuri gali išspręsti visas problemas, susijusias su vandens išgavimo, vandens tiekimo, geoterminio šildymo ir nuotekų šalinimo sprendimais.

Projektuojame ir įrengiame vandens, geoterminius bei giluminių įžeminimų gręžinius, vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo sistemas

Mechaniniu būdu gręžiame gręžinius vandeniui, šilumai ir įžeminimams. Atliekame žemės darbus. Klojame vandentiekio ir kanalizacijos tinklus. Statome vandentiekio ir nuotekų valymo ir šalinimo įrenginius. Montuojame siurblius, slėginius indus, dažnio keitiklius, vandens filtrus, vandens siurblius ir jų valdymo įrenginius, šilumos siurblius. Atliekame inžinerinių statinių projektavimo darbus.

Tradicijos, patirtis, garantijos

Mūsų istorija prasidėjo, kai 1958 m. buvo įkurta pirmoji Lietuvoje hidrogeologinio profilio įmonė – Vilniaus hidrogeologijos ekspedicija. Ši įmonė vykdė požeminių vandenų paieškas ir žvalgybą Lietuvoje ir Kaliningrado srityje.
Po Nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais buvo pertvarkomas visas Lietuvos ūkis. 1991 m. vasario 26 d. po reorganizacijos Vilniaus hidrogeologijos ekspedicija, veikusi Lietuvos geologijos darbų gamybinio susivienijimo sudėtyje, buvo įregistruota kaip savarankiškas ūkio subjektas Vilniaus valstybinė hidrogeologijos įmonė „ARTVA”. „ARTVA” pavadinimas buvo sukurtas sujungus žodžių ARTezinis VAnduo pradžias.
1994 m. Vilniaus valstybinė hidrogeologijos įmonė „ARTVA” buvo privatizuota ir perregistruota į akcinę bendrovę AB „ARTVA”.
2006 m. po pertvarkymo akcinė bendrovė buvo perregistruota į uždarąją akcinę bendrovę UAB “ARTVA”.

Profesionali komanda

5 vadovaujantys įmonės darbuotojai yra pagrindiniai akcininkai ir valdybos nariai. Kartu jie valdo 95 procentus akcijų. Todėl susidarė palankios sąlygos tęsti tą veiklą, kurią labiausiai išmano didelę patirtį turintys įmonės specialistai.
Nuo 2010 m. mūsų darbuotojų skaičius stabilizavosi ir nežymiai svyruoja apie 90 darbuotojų. 2022 m. pabaigoje turėjome 92 darbuotojus. 30 mūsų darbuotojų yra diplomuoti inžinieriai, iš jų 12 hidrogeologų, baigusių Vilniaus universitetą.

AdministracijaProjektų vadovų grupėProjektavimo grupėGręžimo skyriusMontavimo darbų skyriusAptarnavimo skyrius
997261823

Turime nuosavas administracines ir gamybines patalpas

Mūsų biuras ir gamybinės patalpos yra adresu Eišiškių plentas 26, Vilniuje (netoli oro uosto). Mums nuosavybės teisėmis priklauso 1307 m2 ploto administracinės patalpos ir 3941m2 gamybinės paskirties pastatai. Mūsų visi pastatai yra 1,8 ha ploto žemės sklype, kurį išsinuomavome iš valstybės iki 2096 m.

Modernūs įrengimai

Mes savo veiklą vykdome naudodami tik nuosavus įrengimus. Turime 9 gręžimo agregatus, 3 vandenvežes, 2 kompresorius, 4 generatorius, 11 ekskavatorių – krautuvų, 1 autokraną, 7 krovininius automobilius su hidromanipuliatoriumi, 33 krovininius automobilius, 19 lengvųjų automobilių, 42 kompiuterius su interneto prieiga ir kitą reikalingą techniką didinančią darbo našumą.
Mūsų įsigyti agregatai yra įvairios paskirties: nuo pačio mažiausio ant vikšrinės važiuoklės, galinčio įvažiuoti ten, kur kiti įrengimai dėl savo gabaritų netelpa, iki galingų, galinčių išgręžti iki 800 m gylio gręžinius.  Neapsiribojame vien Lietuvos rinka, o planuojame plėtrą Latvijoje. Latvijoje gręžimo darbus atliekame nuo 2008 m.

2017 m įsigyta nauja, naši įranga gręžinių plyšinių filtrų gamybai. Nupirkta ir pradėta naudoti automatinė giluminių siurblių montavimo-išmontavimo gręžiniuose įranga.

2021 m įsigytas naujas gręžimo agregatas Wamet 150, galintis gręžti iki 150 m ir gilesnius gręžinius.

Patikimi tiekėjai

GWE Pb GmbH (Vokietija), BBT GmbH (Vokietija), Pipelife International GmBH – vamzdžių gręžiniams tiekėjai.
Grundfos (Danija), Pedrollo (Italija), ZDS (Italia) – siurblių tiekėjai.
Hela Oy (Suomija), Hawle (Austrija), GWE Pb GmbH (Vokietija), Global Water Solutions (JAV), jungiamosios ir uždaromosios bei slėginės armatūros tiekėjai.
Danfoss (Danija), Siemens (Vokietija) – siurblių valdymo ir apsaugos aparatūros tiekėjai.

Alpha innotec (Vokietija) – šilumos siurblių tiekėjas.

Klientai

UAB “Vilniaus vandenys”, UAB „Klaipėdos vanduo“,  UAB “Aukštaitijos vandenys”, UAB “Utenos vandenys”, UAB “Trakų vandenys” UAB „Pakruojo vandentiekis“, AB “Rokiškio sūris”, UAB „Visagino atominė elektrinė“, VĮ Ignalinos atominė elektrinė, AB “Kaišiadorių paukštynas”, UAB „Coca-Cola HBC Lietuva“, UAB “Merko statyba”, UAB “Eikos statyba”, AB “Kauno tiltai”, UAB „Druskininkų Rasa“,  UAB “Veikmė”, UAB “Infes, UAB “Infes technologijos”, “UAB „Eigesa“, Vilniaus, Klaipėdos, Trakų, Ukmergės, Šalčininkų, Pakruojo, Joniškio, Ignalinos ir kt. rajonų savivaldybės, jų komunalinės įmonės, sanatorijos, sodininkų bendrijos, individualūs užsakovai ir kt.

Mūsų istorija

1959 metai
1968 metai
1971 metai
1991 metai
1994 metai
2003 metai
2004 metai
2005 metai
2006 metai
2006 metai
2006 metai
2007 metai
2007 metai
2008 metai
2014 metai
2015 metai
2016 metai
2017 metai
2019 metai