Vandens filtrai

Siūlome vandens filtrus individualiems gyvenamiesiems namams, įmonėms, gyvenvietėms ir t.t.

Požeminis vanduo – žemės gelmėse natūraliai susikaupęs vanduo. Jo kokybė priklauso nuo cheminės sudėties ir fizinių savybių. Lietuvoje nedažnai pasitaiko požeminio vandens, kuris atitinka higienos normų reikalavimus ir iš karto gali būti naudojamas, kaip geriamasis. Pagrinde beveik visi požeminiai vandenys turi padidintą ištirpusios geležies kiekį.
Atskirose Lietuvos vietovėse, natūraliai susikaupęs požeminis vanduo gali turėti nemalonų kvapą, padidintą ištirpusio mangano, sulfatų, cloridų kiekį, padidintą kietumą ir t.t..
Padidintas nitratų ir nitritų kiekis vandenyje rodo, kad požeminiai vandenys, išskyrus retus atvejus, yra užteršti žmogaus ūkinės veiklos.
Gręžimo įmonės už “žalio” vandens kokybės rodiklius neatsako, išskyrus tuos atvejus, kai nesilaikoma techninių reikalavimų tinkamai izoliuojant eksploatuojamą vandeningą sluoksnį nuo pritekėjimo iš užterštų sluoksnių.

Įrengę gręžinį, padarome vandens cheminės sudėties laboratorinius tyrimus ir patariame, kokius filtrus reikia montuoti

Mechaninio valymo filtrai

Skirti sulaikyti įvairias kietąsias daleles

Nugeležinimo filtrai

Naudojami ištirpusio vandenyje geležies ir mangano pašalinimui. Pagerina vandens skonį, spalvą, padeda išvengti rudų (Fe) ir juodų (Mn) dėmių, atsirandančių ant santechninių įrenginių.

Minkštinimo filtrai

Naudojami vandens kietumui, kurį sukelia kalcis ir magnis, sumažinti.
Tai ypač aktualu, norint sumažinti kaitinimo elementų (boileriai, indų plovimo, skalbimo mašinos ir kt.) kalkėjimą ir koroziją.

DROPSON - Naujos kartos elektromagnetinė vandens nukalkinimo sistema

DROPSON įrenginių panaudojimo sritys:
- privatūs namai, kotedžai, daugiabučiai.
- komercinės paskirties pastatai.
- pramonė, gamyba.
- baseinai, fontanai, vandens rezervuarai.
- žemės ūkis.

Montuojamas šalto vandentiekio tinklo (iki 20 0C) įvade. Prieš Dropson nukalkiklį reikia statyti mechaninį vandens filtrą.
Dropson suteiktas vandeniui poveikis išlieka vandenyje iki 80 0C, iki 3-4 parų.
Nukalkiklis skirtas apdoroti vandenį, pagal higienos normas tinkamą gerti.

Dropson nefiltruoja vandens, nekeičia jo cheminės sudėties. Jis keičia fizines vandens savybes, surišdamas kalcio jonus į mikrokristalus, ko dėka kalcis lieka vandenyje, tačiau nebeturi to cheminio aktyvumo „kibti“ prie paviršių, kuriais bėga vanduo, ir tokiu būdu prevenciškai apsaugo visą buitinę įrangą, santechniką nuo kietųjų kalkinių apnašų.

Gamintojo garantija – mažiesiems (skirti nuosaviems namams, kotedžams) 5 metai, didiesiems (skirti viešbučiams, daugiabučiams, pastovaus srauto gamybiniams procesams, pvz., laistymui šiltnamyje) – 10 metų.

Tipas

Kodas

Aprašymas*

Garantija

Kaina

€ be PVM

Kaina

€ su PVM

 

Dropson

EMI 2500

2,5 m3/h, DN20, 10 bar, 4,3 kg, 15 W

 5

 

 

Dropson

EMI 4000

4,5 m3/h, DN25, 10 bar, 7,5 kg, 22 W

 5

 

 

Dropson

EMI 7500

6,5 m3/h, DN32, 10 bar, 10 kg, 30 W

 10

 

 

Dropson

EMI 8000

9 m3/h, DN32, 10 bar, 15 kg, 40 W

 10

 

 

Dropson

EMI 9000

12 m3/h, DN40, 10 bar, 19 kg, 53 W

 10

 

 

* -  maks. srautas; pajungimo DN; maks. slėgis; svoris; vidut. el. sąnaudos                                                                                                   
http://absoliuta.lt/lt/dropson-nukalkinimo-sistema.html 

 

Cheminiai filtrai

Naudojami vandens blogo kvapo ir skonio, kuriuos sukelia organinės medžiagos, chloras ir kt., pašalinimui.

Vandens filtrai yra kasetiniai ir automatiniai. Kasetinius filtrus dažniausiai montuojame prie atskirų taškų (virtuvėje prie kriauklės, boilerio, indų plovimo, skalbimo mašinų ir pan.), o automatinius – ant pagrindinės vandens tiekimo linijos.
Parinkdami filtrus būtina atsižvelgiame į daugelį faktorių: gręžinio našumą, būtiną vandens tiekimo sistemos našumą ir slėgį, slėgio nuostolius, filtrų pralaidumą, išvalomo vandens kiekį, filtrų prasiplovimui reikalingą vandens kiekį ir t.t..
Tik gręžinius, vandens tiekimo sistemas ir filtrus įrenginėjančios firmos specialistas gali parinkti ir sukomplektuoti tinkamiausius vandens filtrus.

Vienas filtras atliks kelias funkcijas

Individualiam namui mes galime pasiūlyti vandens filtrą “WATER BOSS”, atliekantį kelias vandens valymo operacijas. Šis filtras suminkština vandenį, pašalina geležį (net kai jo vandenyje yra iki 10 mg/l), sulaiko mechanines daleles (iki 20 mikronų). Filtro pralaidumas 2,5 m³/h, o prasiplovimui reikia tik 60 l vandens. Filtras kompaktiškas (60x40x50 cm), užima nedaug vietos, nedidelio svorio (40 kg), šiuolaikinio dizaino.

Susisiekite su mumis

Tel. (8~5) 213 3819
El. p. giedrius@artva.lt
Eišiškių pl. 26, LT-02184, Vilnius