Darbuotojų kontaktai

 Darbo dienomis I-V,  8:00-16:30  
   

DĖL GRĘŽINIŲ, VANDENTIEKIO IR KANALIZACIJOS ĮRENGIMO KREIPTIS

Vyresnysis hidrogeologas Liutauras Žvinys 8 686 25838 Liutauras@artva.lt
Projektų direktorius Giedrius Ingaunis 8 686 89709 Giedrius@artva.lt
     
Projektų vadovas Vincas Krikščiūnas 8 686 89717 Vincas@artva.lt
     
DĖL GEOTERMINIO ŠILDYMO ĮRENGIMO KREIPTIS  
Projektų direktorius Giedrius Ingaunis 8 686 89709 Giedrius@artva.lt
Darbų vadovas Šarūnas Petravičius 8 612 38960 Sarunas@artva.lt
     
DĖL PROJEKTAVIMO DARBŲ KREIPTIS  
Grupės vadovė Gražina Gurevičienė 8 686 89714  
Projekto dalies vadovė Vilma Šurupovienė    Vilma@artva.lt
Projektuotoja Elena Tamulynienė 8 615 22940  Elena@artva.lt 
Projektuotojas Linas Radavičius 8 615 22935  Linas@artva.lt
Projektuotoja Elžbieta Baranovskaja 8 614 97893  Elzbieta@artva.lt
Projektuotoja Aistė Marauskaitė 8 612 81814  Marauskaite@artva.lt
 
DĖL POŽEMINIO VANDENS IŠTEKLIŲ VERTINIMO DARBŲ KREIPTIS
Vyriausiasis hidrogeologas Neringas Šeirys

(8~5) 2167445
8 686 25854

 Neringas@artva.lt
Vyresnioji hidrogeologė   Jolita@artva.lt
     
Administracija  
Gręžimo darbų skyrius

(8~5) 2133568

gs@artva.lt
Montavimo darbų skyrius (8~5) 2395436 Vytas@artva.lt
Buhalterija (8~5) 2167350 buhalterija@artva.lt
     
Dėl gedimų šalinimo kreiptis
  (8~5) 2135030 mds@artva.lt 
Darbų vadovas Rimas Kazlauskas 8 686 89718  Darbo dienomis I-V,  8:00-16:30
     
ATSTOVAI  
Panevėžio apskrityje 8 686 59459 Insidas126@gmail.com
Klaipėdos apskrityje 8 652 28416 Andriusmaciukas@gmail.com
     
     

Susisiekti su mumis galite ir bendruoju telefonu 8 5 2133819

   

 

Susisiekite su mumis

Tel. (8~5) 213 3819
El. p. giedrius@artva.lt
Eišiškių pl. 26, LT-02184, Vilnius